İSTANBUL
BÜYÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İSLAM MEDENİYETİ VE FUAT SEZGİN PROJESİ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Uygun;Gençlik Projeleri Destek Programı 2019-1 Özel Çağrı Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "İslam Medeniyeti ve Fuat Sezgin" Projesi hakkında değerlendirmelerde bulundu.![İSLAM MEDENİYETİ VE FUAT SEZGİN PROJESİ](/meb_iys_dosyalar/2020_03/09215655_Ekran_AlYntYsY1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hasan Uygun Prof. Dr. Fuat Sezgin'i anlattı.
Gençlik Projeleri Destek Programı 2019-1 Özel Çağrı Kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "İslam Medeniyeti ve Fuat sezgin" Projesi kapsamında hazırlanan kısa filmlerden sahneler sizlerle...