İSTANBUL BÜYÜKÇEKMECE İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLLE DE SANAT OLSUN, GENÇLER İÇİN SAHNE SANATLARI FESTİVALİNE GERİ SAYIM BAŞLADI.

Avrupa Birliği Elele Programı tarafından desteklenen Büyükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul STEAM Bilim Teknoloji Eğitim Kültür Sanat Derneği işbirliği ile gerçekleştirilen  İlle de Sanat Olsun: Gençler için Kültürler Arası Sahne Sanatları Projesi kapsamında çeşitli kültürlerden gençlerin katılımı ile"ayrımcılıkla mücadele, kültürel çeşitlilik, hoşgörü, sosyal uyumun güçlendirilmesi, sürdürülebilir barış ve her türlü şiddetle mücadele" kazanımlarıyla uyumlu kültür- sanatsal etkinliklerinin bir festival havasında düzenlenmesi planlanmıştır.  22 Mayıs- 2 Haziran tarihleri arasında birincisi gerçekleştirilecek olan festivalde tiyatrolardan konserlere, tematik sergilerden müzik dinletilerine ve atölye çalışmalarına kadar birbirinden farklı ve renkli 28 çeşit etkinlik gerçekleştirilecektir.

Dizdariye Mahallesi. Enverpaşa Cad. Kaymakamlık Ek Binası K3 34500 Büyükçekmece İSTANBUL - 0 212 881 51 51 0 212 882 66 87

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.